Настольный 1D 2D QR MT AW-S4 для магазина/супермаркета всенаправленный сканер штрих-кода
4 662 ₴
- В наличии

Настольный сканер штрих-кода 1D, 2D CMOS MT AW-S4 для магазина/супермаркета всенаправленный
1D, 2D CMOS настільний сканер штрих-кодів Mobilehnika AW-S4 оснащень прогресивною системою сканування, на основі CMOS сенсора з роздільною здатністю 800х600 точок що забезпечує швидку та точну роботу зі штрих-кодами, розташованими навіть на криволіній поверхні. Підключається до ПК за допомогою USB-інтерфейсів. Високошвидкісний декодуючий чип, швидка та точна система сканування забезпечують надійну роботу пристрою. Сканер має режим початку сканування по спрацюванню датчика руху. Висока стабільність та надійність сканера дозволяють використовувати його як у комерційних, так і у виробничих цілях.
Ця модель сканера має такі особливості:
- Висока роздільна здатність скануючої матриці 0,5 МПікс.
- Велика площа скануючого вікна забезпечує швидке та якісне сканування у великому діапазоні розмірів і типів кодів та відстаней до сканованого об'єкта.
- Поліпшена зручність роботи з пристроєм завдяки гнучкому підстроюванню сканера до будь-яких кутів розташування сканованого об'єкта до скануючого вікна (у межах можливостей матриці, зазначених у технічних характеристиках).
- Наявність додаткових кнопок для швидкого перемикання режимів сканування та регулювання (або вимкнення) гучності звукового оповіщення.
- Можливість зміни типу звукової сигналізації та типу та кольору світлової індикації подій (програмним методом).
- Міцна конструкція корпусу та стійке розташування на робочому місці.
- Можливість роботи в операційних системах Windows та Linux.
Технічні характеристики:
1. Продуктивність читання:
Режим сканування: автосканування (за спрацьовуванням датчика руху), безперервне сканування.
Тип сенсора: 2D image CMOS
Роздільна здатність сенсора: 800 х 600 пікселів
Швидкість сканування: 120 скан/с
Роздільна здатність сканування: 1D - 3 mil, 2D - 5 mil.
Можливості зчитування та декодування: сканування надрукованих кодів та з екранів електронних пристроїв.
Можливості декодування:
1D коди: EAN13, EAN8, UPC-A, UPC-E, Code128, Code39, Code93, Interleaved 2 of 5, Industrial 25, Matrix 2 of 5, Code 11, Codabar, MSI, RSS-14 -Exp, Standard 2 of 5, Plessey, GS1 Databar.
2D коди: QRCode, Data Matrix (DM); PDF417; MaxiCode; Aztec Code; Support screen code.
Індикація під час сканування: звукова та світлова.
Джерело підсвічування: ряд білих світлодіодів над камерою.
Мінімальна контрастність у полі сканування: 20 %
Кути сканування: горизонтальний (нахил) -±60°; вертикальний (нішпорення) – ±54°; криволінійність поверхні (поворот) - 0-360° (тобто можна відсканувати код, розподілень по всій поверхні циліндра (конуса), обертаючи поверхню сканування в робочій зоні сканера).
Стандартна куті зору (FOV): горизонтальний - 48°; вертикальний – 30°
2. Механічні та електричні:
Інтерфейс підключення до ПК: USB type A роз'єм.
Можливість роботи в режимі емуляції інтерфейсів передачі даних: USB HID; RS-232 і USB COM (потрібне встановлення спеціального драйвера).
Джерело живлення: USB порт.
Вимоги до джерела живлення:
Напруга на виході порту: 5 ± 10%;
Сила струму, що забезпечується джерелом: 500 мА.
Струми споживання: робочий - 240 мА, в режимі очікування - 190 мА.
Довжина інтерфейсного кабелю: 1,5 м.
Матеріал корпусу: ABS + PC.
Габаритні розміри (без кабелю Ш х В х Г): 122 х 160 х 76 мм.
Вес: 312 г
Габарити в упаковці: 165 х 168 х 83 мм
Вес в упаковці: 482 г
3. Вимоги щодо зберігання та експлуатації:
Діапазон робочих температур: 0 ÷ +50 °С.
Діапазон температур при зберіганні: -20 ÷ +70 °С.
Відносна вологість при експлуатації та зберіганні: 5÷85% (без утворення конденсату).
У комплект поставки входити: сканер з незнімним кабелем USB; інструкція на англійській мові.


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asianwell |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сканер штрихкодов |
| Тип сканера штрихкода | Стационарный |
| Тип считывающего элемента сканера | Имидж-сканер (фотоматрица) |
| Типы считываемых штрих-кодов | UPC/EAN, UCC/EAN 128, Code 39, Code 128, Codabar, Code 93, IATA, 2D, QR |
| Скорость сканирования | 2000 скан/сек |
| Дальность сканирования | 220 мм |
| Интерфейс подключения к источнику | USB |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Максимальная рабочая температура | 45 град. |
| Подставка в комплекте | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 98 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Высота | 142 мм |
| Вес | 0.365 кг |
- Цена: 4 662 ₴








