

Термінал збору даних MG-Q51 2D QR Image Zebra, Android 9.0 (4Гб, 64ГБ)
20 500 ₴
- В наявності
- Код: 100039
MG-Q51 — функціональний термінал для збору даних
MG Q51 – сучасний термінал для збору даних з безліччю функцій, що спрощують роботу персоналу. Основна перевага пристрою MG Q51 полягає в широкому виборі інтерфейсів підключень, серед яких: Bluetooth, NFC і Wi-Fi. Сам апарат не залежить від мережі електропостачання, оскільки працює від акумулятора 4000 мАг. Дані якості дозволяють оператору здійснювати робочі процеси, вільно пересуваючись територією складів чи торгових залів.
Використовуючи цей пристрій, можна значно прискорити прийом і видачу товарів, швидше зробити інвентаризацію, підтримувати зв'язок з іншими співробітниками. Принцип управління терміналом схожий зі звичайним смартфоном на базі ОС Android 9.0, тому розібратися з ним зможе кожен користувач.
Даний апарат можна доповнити зручними і функціональними аксесуарами: знімною батареєю, рукояткою, що сканує, зарядними станціями і т.д.
Ключові особливості MG-Q51
![]() |
Автономна робота — потужний акумулятор та бездротовий зв'язок дозволяють оператору абсолютно вільно пересуватися та здійснювати робочі процеси. |
![]() |
Універсальність застосування — його використовують на складах, торгівлі та виробництві. Термінал здатний зчитувати 1D та 2Dштрих-коди. |
Чому варто вибрати MG-Q51?
![]() |
Бездротовий зв'язок Bluetooth, GPS, NFC та Wi-Fi інтерфейси |
![]() |
Вбудована пам'ять 4 ГБ RAM та 64 ГБ ROM |
![]() |
Дозволяє використовувати апарат як засіб зв'язку (є слот для SIM). |
![]() |
Удароміцна конструкція IP65 з пило- і волого-захистом. Пристрій витримує падіння з висоти 1,2 м. |

Технічні характеристики MG-Q51
|
Операційна система |
Android 9.0 |
|
Дисплей |
РК-екран 5 дюймів, 16:9, роздільна здатність 720*1280, IPS |
|
Камера |
13 MP, автоматичне фокусування |
|
Процесор |
Qualcomm Snapdragon 625 (8-ядерный) 2,0 ГГц |
|
Оперативна пам'ять |
4 ГБ |
|
Пам'ять |
64 ГБ |
|
Бездротові інтерфейси |
4G/Bluetooth v4.0/802.11 b/g/n/a/ac, частота 2,4 ГГц и 5 ГГц двухдиапазоний Wi-Fi, GPS |
|
Параметри сканеру |
1D та 2D (Zebra SE4710) |
|
Акумулятор |
4000 мАч, 3,85 В |
|
Опції и аксесуари |
Додатковий зовнішній акумулятор до терміналу MG Q51; Пістолетна рукоять до терміналу MG Q51; Пістолетна рукоятка з RFID зчитувачем до терміналу MG Q51; Комунікаційна USB підставка для терміналу MG Q51; Зарядний пристрій на 4 термінали MG Q51. |
|
Клас захисту |
IP65 |
|
Стійкість до падінь |
Витримує падіння з висоти 1,2 м |
|
Вага |
220 г |
|
Габаритні розміри |
147,7 х 74 х 16,4 мм |
|
Термін гарантії |
12 месяців |
Схема нашої роботи
Оформлення замовлення на сайті або за телефоном
Менеджер уточнить усі деталі
Оплата будь-яким зручним способом
Доставка або самовивіз
Замовляйте MG-Q51 в інтернет-магазині «Техно-трейд»!


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MG |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 2G, 3G , GPS |
| Скануючі характеристики | |
| Тип зчитувального елемента сканера | Імідж-сканер (фотоматриця) |
| Типи зчитувальних штрих-кодів | UPC/EAN, UCC/EAN 128, Code 39, Code 128, Codabar, Code 11, IATA |
| Камера основна | 13 MP |
| Дисплей | |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Діагональ екрану | 5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Процесор | |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Пам'ять внутрішня | 64000 MB |
| Харчування | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятору | 3.85 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Додаткові характеристики | |
| Особливості | Наявність Wi-Fi, Наявність Bluetooth |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 74 мм |
| Глибина | 16.4 мм |
| Висота | 147.7 мм |
| Вага | 220 г |
- Ціна: 20 500 ₴








